Aktualności Październik 2023

  • W październiku uczniowie z klasy Ib i IIIb pojechali na wycieczkę do Warszawy. Tam czekało na nich wiele ciekawych atrakcji min. wizyta w Planetarium i Centrum Nauki Kopernika oraz zwiedzanie Stadionu Narodowego.

  • Uczniowie z klas Ia, IIa i IIIa wraz z wychowawczynami udali się do mini ZOO „Hubisiówka”. W tym wyjątkowym miejscu spędzili mile czas w towarzystwie sympatycznych zwierząt: osiołka, alpak, danieli i kóz miniaturek. Po terenie Mini Zoo oprowadzał uczniów Pan Hubert, a towarzyszyły mu dwa pieski – Furia i Byku. Po wspólnym karmieniu zwierząt i spacerze z alpakami nadszedł czas na zabawy na placu zabaw oraz ognisko z kiełbaskami. To była wspaniała wycieczka.

  • Wszyscy uczniowie z naszej szkoły w miesiącu październik wybrali się z swoimi klasami na cmentarz nieznanego żołnierza, bu uczcić pamięć zapalając przyniesione  znicze.

  • Uczniowie z klasy VII, V i VI na zajęciach plastycznych wybrali się z p. Anią na wystawę do Ośrodka Działań Artystycznych.
  • 13 października obchodziliśmy Akademię z okazji Edukacji Narodowej. Uczniowie z klasy VIII przygotowali przepiękne przedstawienie. Odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.” Najładniejszy portret nauczyciela”.

  • Odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektor Szkoły. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

  • Ostatniego dnia miesiąca odbył się „Halloweenowy pokaz mody”. Najciekawsze kostiumy zostały nagrodzone.

Pozostałe:

Pozostałe aktualności